Tootegrupid

Parim hind Kalaretke toodetele

30.11.2017
Parim hind Kalaretke toodetele

 

Hea inimene, kes Sa seda loed!

Siit Kalaretkest saad pakutavaid tooteid osta pea alati soodsamalt kui mujalt. Sageli tähendab soodsam ost otsest hinda, aga mitte alati.

Meie hinnad on paremad just seetõttu, et meil pole uhkeid mitmesajaruutmeetriseid poode kallistel kaubanduspindadel, mille eest tuleb maksta renti, tasuda kütte ja valgustuse eest ning maksta palka rohkearvulistele töötajatele, kes Sul poes valvsalt silma peal hoiavad. Meil on lihtsalt olemas e-pood ja hulk ladusid nii Eestis kui välisriikides, kust saame vajaliku kauba alati paari päevaga kohale toimetada. Me oleme ausad ja ei anna selles osas katteta lubadusi.

Lisaks parematele hindadele tunneme enda pakutavaid tooteid ja fänname neid, sest kasutame väga paljusid neist praktikas ka ise. Meie eesmärk on, et ka meie kliendid saaksid oma ostudest maksimumi, ja seetõttu anname Sulle meeledi nõu nii siinse nõuandeblogi kui eriala-ajakirjadesse kirjutatud artiklite kaudu.

Seetõttu oskame Sind juba ostu käigus nõustada ja soovitada täpselt Sulle vajaliku ja parima. Meil on alati aega, et Sinuga suhelda. Sageli oleme nõustanud ja koolitanud ka inimesi, kes on ostnud kuskilt poest "soodsalt" karbiga mingi soodustoote ja siis selle paigaldamise ning käimasaamisega hätta jäetud. Enamasti on meie abiga asjad üpris kiiresti toimima saanud.  

Seega tähendab meie pakutav soodsam hind ka seda, et Sulle antakse juba enne ostmist iga toote tugevuste ja nõrkuste kohta selge ülevaade, mis aitab vältida pettumusi ja hilisemaid vaidlusi müüjaga ning poodide vahet sõelumist. Mis oleks samuti aja-, raha- ja närvikulu. 

Me väärtustame pikaajalist koostööd ja häid kliendisuhteid. Seetõttu pakume oma püsiklientidele enamiku toodete osas tunduvalt soodsamaid hindu kui on meie e-poe avalehel. Nende soodushindade saamine on väga lihtne - registreeru meie püsikliendiks ja kui püsiklient juba oled, siis enne ostu sooritamist logi ennast sisse.

Kui oled ostmas midagi enda jaoks olulist või suuremat, siis tasub alati küsida personaalset pakkumist. Vajadusel otsime Sulle välja ja toimetame kohale ka sellised tooted, mida meie valikus hetkel pole. Selleks helista tel. 5029783 või kirjuta koit@kalaretk.ee.