Tootegrupid

MIDA ASJA SIIT SAAB

 

Kalapüük on suurepärane harrastus, mis pakub alati elamusi. Kui suuri või väikesi, on Sinu enda teha. Meie saame Suurte Kalapüügielamuste saamisele kaasa aidata.

Siitsamast Kalaretke e-poest leiad hulga abivahendeid, mis aitavad tuhandetel kalastajatel iga päev saada rohkem/suuremaid kalu ning muudavad kalastamise mõnusamaks, elamusterohkemaks ja turvalisemaks.

Hea meelega soovitame neid ka Sulle. Kui vaja, paneme ka Sinu paadi külge ja õpetame kasutama. Või korraldame Sulle hoopis meeldejääva ja õpetliku püügiretke, kus näitame ka tehniliste abivahendite kasutamist. Kuna varustame aastaringselt nii algajaid, tipptasemel harrastuspüüdjaid kui ka elukutselisi kalureid, siis on meil lahendusi seinast seina, igale maitsele ja rahakotile.

Kuna tahame, et head tehnilised abivahendid oleksid võimalikult paljudele kalastajatele kättesaadavad, siis on ka hinnad siin kindlasti ühed parimad Eestis. Kui Sulle tundub, et kuskil pakutakse mõnd hääd asja veel parema hinnaga, siis võta igaks juhuks enne meiega ühendust, enne kui sealt seda ostma hakkad. 

Meil on oma kauplus-töökoda Tartus, Raadil, Nõlvakaare 8. Lisaks on meil laod Tartus, Tallinnas, Lätis, Leedus, Poolas, Belgias, USA-s ja mujal. Kauba tarnekiirus sõltubki lihtsalt sellest, missuguses Sulle lähimas laos vajalik kaup hetkel olemas on. Väiksemad asjad on kas meie kaupluses või Eesti ladudes kogu aeg olemas ja tarnitakse mõne päevaga. Suuremate asjade - nt alumiiniumkaatrite - tarne võib mõnel juhul aega võtta isegi 2-3 kuud. Selliste kaupade puhul tasub alati üle küsida, siis saame anda täpse tarneaja. Seega valmistu hooajaks juba aegsasti!

Ja kui hooaeg käes, siis püüa Suuri Kalu ja saa Suuri Elamusi. Me aitame Sind selles.

 

Kohtumiseni kalavetel!