Tootegrupid

Kalaretkes pakutavate kaupade eest saad tasuda Liisi järelmaksuga.

23.01.2018
Kalaretkes pakutavate kaupade eest saad tasuda Liisi järelmaksuga.

Sageli küsitakse meie käest, kas "saab laenu peale" või osta järelmaksuga.

Siinkohal tasuks meenutada vana ameerika juutide anekdooti sellest, kuidas üks oma äriga alustav juut tahtis teiselt juudilt raha laenata.

Rahvuskaaslasel nimelt oli pikaajaline ja tulus tööots - müüs rahamaailma vägevatele juba palju aastaid sihvkasid otse First American Banki trepil.

Noorema kolleegi palvet kuuldes laiutas vana juut käsi ja ütles: "Kui ma selle koha siin pangatrepil sain, siis sõlmisime pangaga lepingu."

"Ja mis leping see siis oli?" - tundis laenuvajaja loomulikult huvi.

"Me leppisime kokku, et pank ei müü sihvkasid, ja mina ei anna laenu!", vastas vana juut.

Aga juudid juutideks, meil on Koduliisingu OÜ-ga (ehk LIISIga) üsna sarnane kokkulepe - Liisi ei müü paate ja kajaloode, ja meie ei anna

laene. Seetõttu ongi Liisi meie koostööpartner järelmaksude osas.

Järelmaksu saamise protsess ise on väga lihtne:

1. Valite vajalikud kaubad ja lisate need ostukorvi.

2. Lähete ostukorvi lehele, ja klikite nuppu "Tellin järelmaksuga". See nupp on kohe tavalise "Telli" nupust allpool, samal real koos Liisi logoga.

3. Täidate ära ja kinnitate enda andmed, mida taotlusvormis küsitakse.

4. Peale Liisilt positiivse vastuse saamist postitame teile meilile järelmaksulepingu, mille peaksite ID kaardiga allkirjastama.

5. Peale teiepoolset lepingu allkirjastamist saadab/väljastab Kalaretk teile tellitud kauba ja teie hakkate vastavalt lepingule tegema makseid Liisi kontole.

Loomulikult võite kasutada suuremate asjade ostul mõnd teist, teile sobivat liisingfirmat.  Vajadusel teeme teie soovitud kaubale meeledi nende jaoks pakkumise.

Meeldivaid oste soovides,

Kalaretk OÜ