Tootegrupid

Kajaloodianduri lift EASTERNER, ahtrikinnituseks, horisontaalne, alumiiniumist

Tootekood: 10929
Kaubamärk:
Hind:
30,00 €
Kogus: - +
See on selline vidin, mis võimaldab Su paadi ahtri külge statsionaarselt kinnitatud kajaloodiandurit vajadusel paarkümmend cm üles-alla liigutada. Näiteks paadi veeskamisel või väga madalas vees sõites, kui on oht andurile viga teha. Saab muidugi ilma ka, aga selle vidinaga ikka turvalisem. Arvestades, et mõned andurid võivad sellest isegi 20x kõrgema hinnaga olla. Antud toode on alumiiniumist, korraliku tugeva ja laia relsi ja kinnitusplaadiga, mis on nurga all horisontaalseks painutatud. Võimaldamaks kinnitada andurit vajadusel horisontaalsele tasapinnale ja suurendades kinnitusplaadi tugevust.
Sarnased tooted
See on selline tugev vidin, mis võimaldab Su kajaloodiandurit ajutiselt paadi ahtri külge kinnitada ja vajadusel ka paarkümmend cm üles-alla liigutada. Näiteks paadi veeskamisel või väga madalas vees sõites, kui on oht andurile viga teha. Eriti mugav, kui Sul on mobiilne kajalood, mida kasutad eri paatidel. Suurepärane abivahend ka täispuhutavatele paatidele, millel kokku pakkides vaja kajaloodiandur ahtripeegli küljest jälle lahti võtta.
NB! Pildil kujutet andurid ei ole komplektis, need tulevad ikka koos kajaloodiga, mille oled ostnud, või siis siit ostad.
Tootekood: 10860
30,00 €
See on selline vidin, mis võimaldab Su paadi ahtri külge statsionaarselt kinnitatud kajaloodiandurit vajadusel paarkümmend cm üles-alla liigutada. Näiteks paadi veeskamisel või väga madalas vees sõites, kui on oht andurile viga teha. Saab muidugi ilma ka, aga selle vidinaga ikka turvalisem. Arvestades, et mõned andurid võivad sellest isegi 20x kõrgema hinnaga olla. Antud toode on alumiiniumist, korraliku tugeva ja laia relsi ja kinnitusplaadiga.
Tootekood: 10928
30,00 €
Väike ja kerge (1 kg) standardmõõdus liitiumaku, mis sobib hästi kajaloodikotti kajaloodi talviseks toiteks. Kaalub 2.5 KORDA vähem kui samasuur pliiaku. Vurtsu annab ka rohkem välja. Samas pead arvestama, et laadimiseks on vaja liitiumirezhiimiga laadijat ja laadimine on võimalik siis, kui aku on plusskraadides. Kasutada saad muidugi miinuskraadidega ka.
Tootekood: 12614
112,00 €
Fulbati soodsa hinnaga 12V ja 12Ah AGM-aku. Standardmõõtudes, mis kajaloodikotti veel sisse mahub. Kui tahad veidi suurema mahtuvusega akut, siis samade mõõtudega 13.9Ah aku on meil siin ka olemas, kui vajad väiksemat, siis vaata 7Ah ja 8Ah "kõhnemaid" akusid. Keera või külili, midagi sellest välja ei jookse. Paras kasutamiseks 9" kajaloodiga, või kui plaanid oma 7" kajaloodiga paar päeva järjest jää peal vehelda ilma laadimata.
Tootekood: 12502
39,00 €
Käsitööna valmistatud spetsiaalne jalg talviseks Live-anduriga püügiks
Tootekood: 13027
125,00 €