Tootegrupid
Uued tooted Vaata veel
Integreeritud nutikas BMS ja Bluetooth-moodul

Mõõdud: 355 × 288 × 190 mm

Kaal: 30,1 kg

Garantii: 6 aastat

Pidev tühjendusvool: 200 A
Tootekood: 13075
2295,00 €
Toote kirjeldus (eesti keeles):
Integreeritud BMS ja Bluetooth
– sisseehitatud akuhaldussüsteem tagab ohutuse ning Bluetooth võimaldab jälgida aku olekut mobiilirakenduse kaudu.

Mõõtmed: 355×175×188 mm

Kaal: 10,2 kg

Pidev väljastusvool: 100 A

Garantii: 3 aastat

Sobib paigaldamiseks enamiku matkaautode istmete alla
Tootekood: 13086
396,39 €
Tootekood: 12937
105,00 €
Plastikust ridvahoidja kolmele ridvale. Mõõtmed: 270 x 315 mm. Toru läbimõõt: 44 mm.
Tootekood: 13114
25,00 €
Komplektiga tuleb kaasa:
Xplore 9 sonar + toitekaabel + kinnitustarvikud

MEGA Live Imaging Gen 2 andur + paigaldusklambrid

Ethernet-kaabel MEGA Live ühendamiseks
Tootekood: 13091
3540,00 €
Tootekood: 13098
14,00 €
See on 4.5 m pikkune juhe, mis ühendab Lowrance HDS Carbon/Live kajaloodi 3D anduriploki/HUB-iga. Kollaste otstega, 5 pin.
Tootekood: 11602
50,00 €
Integreeritud nutikas BMS ja Bluetooth-moodul

Mõõdud: 530 × 380 × 230 mm

Kaal: 88 kg

Garantii: 6 aastat

Pidev tühjendusvool: 250 A
Tootekood: 13074
5440,00 €
Tootekood: 13106
60,00 €
Liim selleks, kui Sul on on vaja näiteks remontida neopreenist sukeldumisülikonda, veespordi kombinesooni, kahlamispükse või hypalonist paati. Sest PVC liimid selleks ei sobi. Samuti ei sobi see liim PVC paatide liimimiseks. Osta ikka alati õige liim vastavalt materjalile, mida liimima hakkad!
Tootekood: 13081
25,00 €
Tootekood: 13080
19,00 €
Komplekt sisaldab:
Lowrance Elite FS 10 sonar/kaardiplotter (10" puuteekraan)

Active Imaging 3-in-1 andur (CHIRP, SideScan ja DownScan)

ActiveTarget 2 Live Sonar andur

Kõik vajalikud kaablid ja kinnitusdetailid
Tootekood: 13118
3250,00 €
Komplekt sisaldab:
Lowrance Elite FS 12 sonar/kaardiplotter (12" puuteekraan)

Active Imaging 3-in-1 andur (CHIRP, SideScan ja DownScan)

ActiveTarget 2 Live Sonar andur

Kõik vajalikud kaablid ja kinnitusdetailid
Tootekood: 13119
3690,00 €
Emane, mootoripoolse kütusevooliku otsik Johnson, Evinrude ja Suzuki (4-taktilistele kuni 140 HP) mootoritele. Sobilik 8 mm voolikule.
Johnson/Evinrude originaalosa 174508, Suzuki originaalosa 65750-87J11.
Tootekood: 13101
12,00 €
Tootekood: 13105
30,00 €
Kajaloodid Vaata veel
Deeper Start on mõeldud eelkõige algajatele kalameestele. Olgu selleks siis lapsed või täiskasvanud. Deeper Start on väikesemõõduline heidetav kalaleidja harrastuslikuks kalapüügiks kaldalt. See Deeper ühendub spetsiaalse äpi abil Sinu nutitelefoniga kuni 50m kauguselt ja saadab Sulle telefoni pildi sellest, mis vee all on. Kujuta ette, kui põnev see võib olla Sinu väikese kalapüügifänni jaoks - näha kaldalt või paadisillalt, kui sügav on vesi ja kus täpselt kalad end peidavad. Reaalne elu on ikka palju põnevam kui arvutimäng. Deeper Starti ja vastava äpiga leiab Su väike kalamees kalad oma kodujärvekeselt kiiresti ja saab oma ussikese neile täpselt nina ette sokutada. Tõelise kalastusfänni jaoks on see suve kõige kuumem püügivahend. Ja uskuge, see on palju parem kui mingi arvutimäng! Miks mitte kinkida see oma lapsele kooliaasta lõpu puhul?
Tootekood: 10943
145,00 €
Deeper CHIRP + 2 on kuulsa Deeperi kõigi lippude ja viledega täitsa uus kolmesageduslik tippmudel, mis astub nii hinnalt kui kvaliteedilt juba tavakajaloodidele kandadele ja järgib endiselt miljoonide kalastajate lemmikuks kujunenud Deeperite õilsaid traditsioone. Lisaks ilusa pildi näitamisele põhjareljeefist ja kaladest (Wifi abil kuni 100 m kauguselt), oskab Deeper sisemuses tuksuva GPS-i abil esile manada ka Sinu asukoha kaardil. Lisaks sellele jätab Deeper meelde ja joonistab Sinu jaoks kaardile ka selle veekogu sügavused, kui Sa Deeperit seal piisavalt paljudes kohtades ujutad. Ning salvestab need automaatselt Lakebooki nimelisse rakendusse, mida saad erinevate seadmetega äpi kaudu vaadata.
Ja selle kõige saamiseks tuleb seesinane vidin lasta lihtsalt spinningunööri otsas allavett ujuma, vedada paadi küljes või poetada jääauku. Nutiseade mis pilti näitab - vastav nutitelefon või tahvelarvuti - on Sul nagunii tavaliselt kalastuse ajal muidu taskus häbelikult screensaveri taha peitunud - anna talle siis vastutusrikas ülesanne. Mõnusa kasutuskogemuse maksimeerimiseks on komplektis ka naisperes vaimustushüüdeid esile kutsuv erksavärvilisem ööpüügikate. Ehk õnnestub teil isegi mõni oma järeltulijatest kalale saada, kui näitate et kalajaht võib olla nagu telefonimäng :).
Deeper CHIRP+ 2 eristub oma eelnevast suguvennast selle poolest, et tema aku kestab nüüd kuni 15 tundi!!! Isegi paadunud kalahullud ei suuda nii pikalt järjest sellega kalu jälitada. Lisaks saad uue kajaloodiga kaasa erinevaid webiteenuseid, mis muudavad kasutamise veelgi mugavamaks.
Tootekood: 11910
395,00 €
Neoonvärvides ööpüügikate DEEPERi kajaloodile. Tänu erksale värvile aitab vajadusel üles leida ka päevasel ajal putkupääsenud kajaloodi. Maksab vähe, aga aitab vahel tublisti füüri kokku hoida :).
Tootekood: 10076
17,00 €
Kui ühendad oma Deeperi kajaloodi selle painduva lüliga paadi külge, siis saad Deeperit kasutada nagu tavalist kajaloodi. Ja pilti naudid ikka oma telefonis või tahvelarvutis. Lisaks eelmisele kinnitusele, mida paadist kasutades kippus külglainetus Deeperit vaheldumisi veest välja tõstma ja vee alla vajutama, siis uuel 2.0 kinnitusel on küljes lainekompensaator, mistõttu püsib Deeper kenasti pinnal ja signaali levi on ühtlasem ning pilt stabiilsem.
Tootekood: 10074
71,00 €
Deeperiga spinningu abil põhja loodides/kala otsides on mugav kinnitada oma telefon ridva külge, sest kolmandat kätt Sul ju pole… Üllatavalt hästi püsib kusjuures.
Tootekood: 10075
21,00 €