Kajaloodijala RAM® kinnitus Solixi 10" ja 12 "ekraanidele 2,25" kuuliga RAM-D-202U-25
Tootekood: 11535
Kaubamärk:
Hind:
Kogus: - +
RAM kinnitusplaat RAM-D-202U-25 on neljakandiline kinnitus, millel on 2,5" (D-mõõdus) kuulliigend ja see on disainitud täpselt sobima Humminbird Solix 10" ja 12" ekraanidele ja jalgadele. Selliste kinnituste turvaline kandevõime on ca 10 kg ja see sobib suurepäraselt Sinu kallihinnalisi ekraane turvaliselt hoidma.
Sarnased tooted
Tõsine ja tugev RAM kajaloodijalg (pikem variant), mis sobib ka suurematele 7" ja 9" ekraanidele. 1,5" kuuliga kinnituste turvaline kandevõime on kuni 5 kg. Kinnituse ühendusplaat sobib hästi Lowrance 7" ja 9" kajaloodidele. 5" ja väiksemate tarbeks on samuti olemas spetsiaalne ots. 12" ekraanide jaoks tuleks kasutada juba suuremaid 2.25" kuuliga kinnitusi.
Tootekood: 10120
RAM kiirkinnituse alumine ots, mis mõeldud kinnitamiseks alumiinium- või komposiitrelsi külge, mida kasutatakse palju kajakkidel, ja mida alumiiniumpaaditootjad kasutavad järjest rohkem oma paatide parrastel. Lihtne kinnitada ja eemaldada 5 sekundiga. Kinnitusel on 1,5" kuulliigend, mille külge sobib mistahes sama mõõduga RAM kinnitus - olgu selleks kajaloodijalg, ridvahoidja, kaamerajalg, söödaalus või miskit muud vajalikku. Selliste kinnituste turvaline kandevõime on ca 5 kg. Vastavalt kasutatavale seadmele vali meie pakutavast sobiv 1,5" kuuliga liigendile mõeldud jalg kajaloodile, kaamerale, GPS-le või muule seadmele.
Kinnitusots RAM Vesa standardaukudega plaat 75x75mm. Hea ja tugev. 1.5" kuuliga liigend on kasutatav kõigi 1,5" kuulkinnituste vahelülidel, tekitamaks võimaluse kaamera vms seadme kinnitamiseks sobiva jala külge.
Borika pöörlev platvorm kajaloodi ja lisavarustuse jaoks koos kaldemehhanismiga. Mõõdud 164*68 mm.