Tootegrupid

Musta reede müük

04.12.2019
Musta reede müük

Tegime Kalaretkes Musta Reede puhul aasta soodsaimad hinnad. Meie Musta Reede bänner pälvis tublisti tähelepanu ja nii mõnigi lasi vastusevariandi valimisel oma huumorisoone valla. Suur tänu kõigile klientidele, kes te leidsite üles nii meie e-poe pakkumised kui novembri alguses avatud kaupluse Tartus Turu 47/2! Postituse jagajate loosiauhinnad läksid seekord mõlemad Pärnusse – täpsem info selle kohta on meie FB lehel ja auhinnad võitjatele välja saadetud.

Erinevate Mustal Reedel müüdud kaupade hulgas oli seekord mitmeid elektrimootoreid, akusid kui ka kenake hulk erinevaid Lowrance kajaloode, enamasti just suuremaid ja võimekamaid mudeleid, mida ka kohapeal näppimas käidi. Koostöös tootja ja maaletoojaga saime paljud kajaloodid meie klientide jaoks tavapärasest lausa veerandi võrra soodsamaks teha.

Oleksime kajaloode müünud märksa rohkemgi, kuid kahjuks on viimaste kuude hitt-tooted - Hook2 7“ ja 9“ ekraaniga Tripleshotid tänaseks läbi müüdud ja neid ei tule Euroopasse juurde enne 2020.a. jaanuari keskpaika. Väiksemate ekraanidega Hook2 ja kõigis suurustes Elite Ti2 ning HDS Live seeria tooteid on meil hetkel täitsa piisavalt. Neid ei pea miskil moel pikalt ette tellima – Kalaretke kaudu saab need kätte päeva-paariga. Ja kui tahad näha ja katsuda korralikke, paremaid ja suurema ekraaniga seadmeid, siis tule vaata meie poodi Tartus, Turu 47/2.

Ja kui Sul jäid sooduspäevadel ostud tegemata, siis vaata meie e-poodi ja võta ühendust – leiame Sulle alati sobiva lahenduse. Lisaks kajaloodidele pakume juurde ka erinevaid paigaldustarvikuid ekraanidele-anduritele. Vajadusel kinnitame kajaloodi kohapeal ka Sinu paadi külge. Pildil on Mustal Reedel müüdud ja klientidele saatmist/paigaldamist ootavad kajaloodid.