Tootegrupid

Kalaretke uus pood ja töökoda Raadil

03.11.2022
Kalaretke uus pood ja töökoda Raadil

Kui Kalaretk ligi 6 aastat tagasi 2017.a. märtsikuus kodugaraazhis kajaloodide paigaldusega alustas, siis polnud meil peale idee eriti midagi. Ideeks oli luua Tartusse üks selline hästivarustatud koht, kuhu kalastushuvilised kliendid saaksid tulla, saada asjalikku nõu ja abi ning osta kohapealt endale sobiva uue või kasutatud paadi, treileri, mootori ja kogu vajaliku varustuse. Ja ühtlasi saaks soovi korral lasta selle kõik kohapeal ka enda paadi külge panna. Ja vajadusel saada ka koolitust või väljaõpet, et osata neid seadmeid vee peal kasutada.

Esimese paari aastaga kasvasime piisavalt, et avada 2019.a. novembrikuus Tartus Turu tänaval väike paadipood ja töökoda. Hoolimata maailma segipaisanud koroona-aastatest ja Ukraina sõjast oleme tänu oma klientide usaldusele jätkuvalt kiiresti kasvanud, nii et 2022.a. jäid senine pood ja töökoda meile tegemistele ja kaubavalikule ilmselgelt väikesteks.

Seetõttu avasime 2022.a. oktoobris senisest 5 korda suurema poe ja töökoja Tartus Raadil, Nõlvakaare tn 8 uues majas, otse Jõhvi/Narva/Peipsi-suunalise väljasõidu ääres. Asume sama katuse all Cramo tööriistarendiga ja sissesõit meie poodi käib Raadi Terminali tankla kõrvalt, suunavaid viitasid järgides.

Uues majas suurendame oluliselt pakutavat kauba- ja teenuste valikut ning teenindada/remontida samaaegselt kasvõi 5 paati. Lisaks on meil kaupluse kõrval 700m2 suurune aiaga piiratud ja valvatav väliterritoorium, mis võimaldab kohapeal müüdavate ja renditavate, uute ja kasutatud paatide ning haagiste hulka märkimisväärselt kasvatada.

Ehk siis uue poe avamine võimaldab meie algset ideed juba palju konkreetsemalt ellu viima hakata.

Esialgu oleme avatud ikka endistel aegadel, E-R kell 9-18 ja L kell 9-16. Novembrikuus plaanime teha mitmeid kampaaniaid ja avamispakkumisi, nii et olete alati oodatud läbi astuma!