Tootegrupid

Kalaretke töökorraldus eriolukorras alates 11.märtsist 2021.

01.04.2020
Kalaretke töökorraldus eriolukorras alates 11.märtsist 2021.

Kalaretk tegutseb jätkuvalt nii e-poes kui Tartu laos/töökojas (Turu 47/2). Koroonaviirusest tingitud eriolukorra ajal soovitame oma klientidele järgmist:

  1. Kui soovid osta meie juurest mõnd toodet, siis kaalu esmalt ostmist e-poest. Meie kaubavalik on e-poes parem kui kunagi varem – pidevalt lisandub uusi põnevaid tootjaid ja kaubagruppe, millest Sulle regulaarselt ka teada anname. Tarnijad on vandunud, käsi piiblil, et suudavad ka praegusel kriisiajal meid kõigega mõistliku aja jooksul varustada. Pakiautomaatide võrk ja teenus töötavad endiselt suurepäraselt nii Omnival kui Smartpostil. Kui vajad toote valikul-ostmisel nõu ja abi, siis kasuta e-poes automaatselt avanevat LiveChati, saada kiri e-poe kontaktivormi kaudu, saada e-kiri aadressile koit@kalaretk.ee või helista tel. 5029783 või 53462012.
  2. Kui tegemist on suurema-kallima-keerulisema toote ostuhuviga, siis tasub ka esmalt meiega mõne elektroonilise kanali vahendusel ühendust võtta. Aitame teha õige valiku ja toimetame ostetud kauba Sulle koju kohale ka siis, kui see on suur ja raske. Olgu siis tegemist paadi, paadimootori, paadihaagise või akuga.
  3. Kui tunned, et hea nõu saamiseks, näidiste näppimiseks või homse kalapüügi jaoks mõne toote kiireks kättesaamiseks on vaja meie Tartu Turu 47/2 asuvasse lattu/töökotta kohale tulla, siis enda ja meie kõigi tervise hoidmiseks:
    • Tule meie juurde vaid siis, kui tunned end tervena ja Sind pole viiruseriski tõttu karantiini pandud.
    • Helista meile ja lepi oma saabumine ette kokku. Helistada saad numbritel 5029783 (Koit) või 53462012 (Kait). 
    • Kasutame kaitsemaske ka ise. Me oleme terved ja teeme seda, et nii ennast kui oma kliente jätkuvalt hea tervise juures hoida.
  4. Paigaldusteenuseid (mootorid, kajaloodid, kaabeldused, akusüsteemid) osutame oma töökojas endiselt. Järjekorrad on hetkel lühikesed. Meile toodavaid ja meilt viidavaid paate hoiame enne ja pärast tööde teostamist turvaliselt mõnda aega õues (meie territoorium on mehitatud ja videovalve all ja aiaga piiratud), kus päike ja külm mistahes viirustele kiiresti otsa peale teevad.    

 

Kuigi praegune eriolukord on toonud meie kõigi ellu hulga piiranguid, siis mõnus kalapüük vabas õhus on just see, mis hoiab korras nii füüsilise tervise kui maandab võimaliku närvipinge. Veeda oma pealesunnitud jõudeaeg hoopis nii, et seda saaks tulevikus meenutada ühe ägedama ja meeldejäävama perega koos veedetud ajana.

 

Veekogud ootavad!