Tootegrupid

Kalaretke uus pood Tartus

06.12.2019
Kalaretke uus pood Tartus

19.novembril 2019.a. avasime Kalaretke ja Tallinna firma Vobler OÜ ühise 220m2 kaupluse Tartus, Turu 47/2 hoones (Sepa turu ja Pakendikeskuse vahel, KTM-i majas).

Kauplus on selles mõttes unikaalne, et ühest ja samast kohast saad endale soetada nii kalastusvarustuse kui paadikaubad ja lasta ostetud kauba ka oma paadi külge paigaldada.

Vobler OÜ on kalastajate hulgas hästi tuntud oma kalastusvarustuse poolest - selles müüakse  suurepäraseid maailma tippklassi kuuluvaid tooteid, mis ei tohi puududa ühegi võistleja varustusest ja mida lõuna-eestlased siiani Vobleri Tallinna poes ostmas käisid. Samuti pakutakse Venemaal valmistatud uudseid ja põnevaid suviseid ja talviseid kalastusvahendeid, mis sobivad suurepäraselt Eesti oludesse. Kuna püütavad kalad on suures osas samad. Hinnad on parimad Eestis. Lisaks on kogu aeg saadaval parimate hindadega elussöödad nii väikestes kui suuremates kogustes. Leti tagant võid nõu andmast leida spinningupüügiproffe, kel ette näidata nii Eesti kui Maailma meistritiitleid spinningupüügis ja võistluskogemusi Venemaa PAL-profiliigas. Ja need mehed oskavad õigeid asju müüki tuua ja Sulle soovitada.

Kalaretk jätkab oma väljakujunenud suunda, müües ja paigaldades erinevate tootjate kajaloode, elektrilisi GPS-ga vöörimootoreid, kvaliteetseid päramootoreid, ankruvintse, plastik- ja alumiiniumpaate, paadi- ja päästevarustust, erinevaid RAM kinnitustarvikuid ning palju muud. Poodi luues oleme lähtunud sellest, et klient saaks võimalikult paljusid asju ise kohapeal käega katsuda ja proovida. Seetõttu on meil letis olemas hulk selliseid tooteid, mida mujalt poodidest harilikult ei leia - suuremate ekraanidega ja kallimad kajaloodid, erinevad elektrimootorid ja ankruvintsid, eri suurustes akud, kajaloodide andurid, tagavaraosad jne... kuni rippmootorite ja Finvali paatideni välja.

Kui Sul enne kalaleminekut näiteks elektrimootori pult keeldub edasisest koostööst, microSD kiibil sügavuskaart ootamatult haihtub või tekib reede õhtul mõte oma paadikajalood laupäevasele jääpüügile kaasa võtta, siis saame Sind kiiresti aidata. Ja Kalaretke poes on hinnad alati kaubeldavad! Tule ja ütle, mida vajad. 

Lisaks asub kohapeal ka Kalaretke töökoda, kus on võimalik nii suvel kui talvel ära teha Sinu paadile vajalikud, erinevad hooldus- ja paigaldustööd, olgu Su paat kasvõi 8m pikk ja 3m kõrge. NB! Eelmiste aastate kogemusele tuginedes soovitame Sul plaanilised tööd meie juures juba talvel ära teha, sest kevadel võivad järjekorrad venida paari nädala pikkuseks.

Kauplus on avatud tööpäeviti kella 10.00 - 19.00 ja laupäeviti kell 9.00 - 16.00. Olete oodatud!