KASUTATUD: Kajalood LOWRANCE Hook Reveal 5 Splitshot (83/200 HDI)

Tootekood: 12224
Kaubamärk:
Hind:
250,00 €
Kogus: - +
Lowrance Hook Reveal on uus soodsa hinnaga kajaloodide seeria, mis vahetas välja senise Hook2 põlvkonna. Hook Reveali näol on tegemist Lowrance nuppudega juhitava kajaloodiseeriaga. Tegemist väga lihtsasti kasutatava ja automaatselt seadistuva kajaloodiga, mis tänu Fish Reveal tarkvarale suudab kalu näidata veelgi selgemalt. Kõik Hook Reveal seeria kajaloodid sisaldavad „baasvarustuses“ GPS-i ja microSD kaardipesa ning on sügavuskaartide kasutamise võimalusega. Käesolev kajalood on 5-tollise ekraaniga ja komplekteeritud Splitshot anduriga, mis võimaldab vaadata paadi alla.

Seade on olnud paadis kasutuses mõned korrad ühe hooaja jooksul. Töötab igati korralikult. Komplektis lisaks ekraanile ka jalg, Splitshot/HDI andur ja voolujuhe. Eestikeelse menüüga.
Soovi korral võimalik juurde osta ekraanikaitse, taliandur ja soodushinnaga Eesti vete sügavuskaart.
NB! Pakkuda on vaid üks selline seade. Vahendame eraisiku müügipakkumist, seetõttu ei sisaldu hinnas käibemaksu.
Sarnased tooted
Ilma originaalkarbita, aga täitsa uus Lowrance Hook2-4x GPS kajalood koos Bullet suveanduri ja vajalike kinnitustega. Eesti- ja inglisekeelse menüüga. GPS näitab valgel põhjal teekonda ja võimaldab salvestada punkte. Ideaalne kanuule ja väiksemale paadile. Jääpüügiks osta jääanduriga variant.
Tootekood: 11720
149,00 €
Ilma originaalkarbita, aga täitsa uus Lowrance Hook2-4x GPS kajalood koos Bullet-suveanduri ja talianduriga. Eesti- ja inglisekeelse menüüga. GPS näitab valgel põhjal teekonda ja võimaldab salvestada punkte. Ideaalne väike ja mugav variant jääpüügiks, näiteks kasvõi kelgu või kalastuskasti külge kinnitamiseks. Ekraan on ka suurem ja pilt kõvasti parem kui Praktikul. Ja samuti suvel väikesele paadile või kajakile kinnitamiseks. Parima hinnaga nii talvine kui suvine variant, mis üldse saadaval. Garantii.
Tootekood: 11723
225,00 €
Ilma originaalkarbita, aga täitsa uus Lowrance Hook2-4x GPS kajalood koos talianduriga. Eesti- ja inglisekeelse menüüga. GPS näitab valgel põhjal teekonda ja võimaldab salvestada punkte. Ideaalne väike ja mugav variant jääpüügiks, näiteks kasvõi kelgu või kalastuskasti külge kinnitamiseks. Ekraan on suurem ja pilt kõvasti parem kui Praktikul. Ja hind soodsam. Garantii.
Tootekood: 11721
149,00 €
Ilma originaalkarbita, aga täitsa uus Lowrance Hook2-4x GPS kajalood koos talianduriga. Eesti- ja inglisekeelse menüüga. GPS näitab valgel põhjal teekonda ja võimaldab salvestada punkte. Ideaalne väike ja mugav variant jääpüügiks, näiteks kasvõi kelgu või kalastuskasti külge kinnitamiseks. 7Ah aku kestab terve pika kalastuspäeva ja pole kaasaskandmiseks liiga raske. Ekraan on suurem ja pilt kõvasti parem kui Praktikul. Ja hind soodsam. Garantii.
Tootekood: 11722
169,00 €