Tootegrupid

Ekraanikate LOWRANCE HDS-9 Live Sun Cover, valge plastik

Tootekood: 11094
Kaubamärk:
Hind:
40,00 €
Kogus: - +
Seda ekraanikaitset on Sul vaja Lowrance HDS-9 Live kajaloodi ekraani katmiseks sel ajal, kui Sa kajaloodi ei kasuta. Vihma eest pole ekraani vaja kaitsta, sest see on veekindel. Lowrance HDS ja Elite Ti/Ti2 seeriatel on ekraanikaitse komplektis, aga vahel võib see ära kaduda. NB! See ekraanikate ei sobi HDS-9 Gen3 ja HDS-9 Carbon ekraanidele.
Sarnased tooted
See on selline vidin, mis võimaldab Su paadi ahtri külge statsionaarselt kinnitatud kajaloodiandurit vajadusel paarkümmend cm üles-alla liigutada. Näiteks paadi veeskamisel või väga madalas vees sõites, kui on oht andurile viga teha. Saab muidugi ilma ka, aga selle vidinaga ikka turvalisem. Arvestades, et mõned andurid võivad sellest isegi 20x kõrgema hinnaga olla. NB! Pildil kujutet andur ei ole komplektis, selle saad siit ise täpselt sellise osta, nagu Su kajaloodil ainumast vaja on.
Tootekood: 10034
26,00 €
Kui tahad, et Su unistuste paadis erinevad seadmed - kajaloodid/kaardiplotterid, erinevad andurid, tark elektrimootor, radar, raadio, bensiinimootor ja selle autopiloot ja igasugu muud vidinad - suudaksid omavahel suhelda ja sellega Su elu mugavamaks teha, siis ei pääse Sa kuidagi ilma paadisisese andmesidevõrguta, mida nimetatakse NMEA2000 võrguks. Ja see Pinpoint NMEA 2000 GPS Starter kit ongi see komplekt, mida Sul NMEA2000 võrgu ehituseks ainumast vaja on. Lisaks muidugi komboseadmele (Lowrancel näiteks alates Elite 7Ti-st), kuhu kogu see info kokku jõuab. See Starter Kit sisaldab 2 T-connectorit koos mõlema otsa terminaatoritega, 1m toitejuhet ja nn Backbone seadmekaableid. Iga järgmine vajalik tükk sellest sisemisest andmesidevõrgust tuleb tavaliselt järgmise omandatava seadmega kaasa. Sai ju keeruline jutt? Kui ise ei taha end kõige sellega kurssi viia, siis me võime kõik need võrgud ja ühendused ilusti ära teha ja ära häälestada.
Tootekood: 10110
125,00 €
Lowrance kajaloodidele mõeldud GPS-lisaantenn, mis muudab navigeerimise veelgi täpsemaks ja kiiremaks. Sobib NMEA2000-ühilduvatele Lowrance kajaloodidele, sest ühendatakse kajaloodiga NMEA2000 andmevõrgu kaudu.
Tootekood: 10958
375,00 €
3D Structurescan moodul, mis paigaldatakse kajaloodi ja 3D anduri vahele. Saab kasutada vaid Lowrance HDS Carbon ja HDS Live seeria kajaloodidel.
Komplektis ei ole andurit, mis on vajalik juurde osta. Kui Sul seda juba olemas pole.
Tootekood: 12230
850,00 €
Seda ekraanikaitset on Sul vaja ekraani katmiseks sel ajal, kui Sa kajaloodi ei kasuta. Vihma eest pole ekraani vaja kaitsta, sest see on veekindel. Elite FS ja HDS seeriatel on ekraanikaitse komplektis, aga Hook2, Reveal ja Eagle seeriatel tuleb see soovi korral juurde osta.
Tootekood: 12955
30,00 €