Electronic compass LOWRANCE Precision-9
Price:
855,00 €
Precision-9 kompass on nõudlikumale kasutaja mõeldud seade, mida tuleks kasutada ühtses süsteemis toimiva navigatsiooniseadme, radari ja autopiloodiga. See mõõdab liikumist üheksalt erinevalt teljelt, et saada kõige täpsemat suuna ja pöördeulatuse informatsiooni Lowrance autopiloodi, radari ja navigatsioonisüsteemi jaoks. Seda kasutades on Lowrance HALO tüüpi radaritega võimalik silma peal hoida ka liikuvatel objektidel.
Sobib NMEA2000-ühilduvatele Lowrance kajaloodidele (HDS ja Elite Ti/FS erinevad seeriad), sest ühendatakse kajaloodiga NMEA2000 andmevõrgu kaudu.
Sobib NMEA2000-ühilduvatele Lowrance kajaloodidele (HDS ja Elite Ti/FS erinevad seeriad), sest ühendatakse kajaloodiga NMEA2000 andmevõrgu kaudu.
Similar products
Osta see sinise pistikuga ja 7-pin andur oma tavalisele Elite- või Hook- tüüpi kajaloodile juurde, ja ongi mugav ja tundlik kajaloodi talvekomplekt olemas. Sama asi sobib suurepäraselt ka vertical jiggingu anduriks, kuhu tavalised DownScan andurid ei sobi. NB! See andur ei sobi Hook2 kajaloodidele. Nende jaoks pead soetama kas Hook2-4x jääpüügianduri, või Hook2-5+" jääpüügianduri! Elite Ti seeria kajaloodidele sobib see andur ka, aga sel puhul on vajalik juurde osta adapterjuhe üleminekuks 7-pin ja 9-pin vahel. Selle leiad meie lehelt tootekoodi 10930 alt.
SKU: 10035
145,00 €
Fishfinder adapter cable LOWRANCE for connecting black 9-pin transducer with Hook2/Reveal fishfinder
See adapter on vajalik, kui tahad mõnd musta 9-pin pistikuga andurit ühendada Hook2/Hook Reveal kajaloodi külge. Kindlasti tasub anduri sobivus enne selgeks teha, sest kõigi anduritega ei saa Hook2 ja Hook Reveal ekraanid lihtsalt hakkama. Aga tavaliste 83/200 suviste HDI andurite ja jääpüügianduritega saavad need ekraanid küll kenasti hakkama.
SKU: 11640
40,00 €
Simrad StructureScan 3D Thru-Hull Transducer on roostevaba kajaloodiandur, mida kasutatakse paadi põhja külge kinnitatavana ja mis tagab struktuurse 3D pildi põhjast ja kaladest kuni 160m sügavusel. Võib kinnitada otse paadi põhjale või kasutada komplektis olevat "fairing"-vahemoodulit, mis on pildil see sinine tükk.
SKU: 12399
1990,00 €
The Eagle Eye transducer guard (3D-printed) is specifically designed to protect the Eagle Eye sonar transducer from impacts, scratches, and other damage. Its precisely fitted 3D-printed design ensures maximum protection while maintaining transducer performance and reducing water resistance. Made from durable material.
SKU: 13055
45,00 €