Sun Cover LOWRANCE HDS-9 Live, white
Price:
40,00 €
Seda ekraanikaitset on Sul vaja Lowrance HDS-9 Live kajaloodi ekraani katmiseks sel ajal, kui Sa kajaloodi ei kasuta. Vihma eest pole ekraani vaja kaitsta, sest see on veekindel. Lowrance HDS ja Elite Ti/Ti2 seeriatel on ekraanikaitse komplektis, aga vahel võib see ära kaduda. NB! See ekraanikate ei sobi HDS-9 Gen3 ja HDS-9 Carbon ekraanidele.
Similar products
Äge külgedele vaatav andur. Saab kasutada Elite Ti ja HDS seeria kajaloodidel. Pilt on nagu postkaart, näed detailselt veealuseid objekte. Olgu selleks siis uppunud puu, paadivrakk, kivivare või midagi muud. Piltidel nii vanem ja tehnilisem kui uuem ja seksikam disain. Sisult ja omadustelt ikka sarnased. Komplektis ka vajalikud metallkinnitused paadi ahtripeegli külge kinnitamiseks.
SKU: 10038
395,00 €
See on kajaloodijalg, mis on mõeldud 5" ja 7" Elite/Ti/Ti2 kajaloodiekraanidele. Täpselt samasugune nagu Sinu Elite-5 või Elite-7 Ti/Ti2 kajaloodiga originaalkomplektis kaasas oli. Muidu Sul seda vaja ei lähe, aga kui tahad enda olemasolevat kajaloodi kasutada teisel paadil, või seda ekraani talvel jää peale navigeerimiseks kaasa võtta (näiteks kotis alusele või saani/ATV külge kinnitada), ja ei taha kronsteini iga kord paadi küljest lahti kruvida, siis on küll mõistlik endale teine samasugune kronstein soetada. RAM-il on muidugi olemas ka spetsiaalselt disainitud otsik RAM-202U-LO11, mis ka sellele kajaloodiekraanile ilma originaaljalga kasutamata sobib.
SKU: 11707
40,00 €
Andurimoodul Lowrance S3100 võib olla vajalik mitmel otstarbel. Näiteks siis, kui soovid enda HDS Live või Elite FS kajaloodile anda Lowrance uute Active Imaging HD 3-1 andurite 1+ MHz võimekust, saamaks senisest veelgi teravamaid pilte. Ja loomulikult ka selleks, et võtta erinevatest anduritest parim ja kasutada koos selle Megahertzise anduriga kalatuvastustehnoloogiat SideScan Fish Reveal, mis teeb külgvaatepiltidelt kalade leidmise ja nende suuruse hindamise oluliselt lihtsamaks.
SideScan FishReveali võimekuse saavutamiseks (koos Active Imaging HD (M/H) 3-1 anduriga) on seda plokki vaja ka HDS PRO seeria kajaloodide omanikel.
SideScan FishReveali võimekuse saavutamiseks (koos Active Imaging HD (M/H) 3-1 anduriga) on seda plokki vaja ka HDS PRO seeria kajaloodide omanikel.
SKU: 12330
1150,00 €
See siin on Lowrance Eagle seeria 5", 7", 9" kajaloodidele sobiv toitejuhe. Kõigi teiste Lowrance kajaloodiseeriate (HDS, Elite, Elite Ti, Elite Ti2, Mark, Hook, Hook Reveal jne) tarbeks tuleb osta teistsugused toitejuhtmed.
SKU: 12986
30,00 €