Anchor rubberized 5,4kg
Price:
49,00 €
Kvaliteetne kummeeritud 5,4kg ankur. Sobib ideaalselt PVC paadile, et paati füüsiliselt mitte kahjustada.
Similar products
Kettakujuline liigendiga 10 kg ankur. Hoiab tänu liigendile eriti hästi paati ka pehmemas põhjas ja ei jää võrreldes käppankruga nii naljalt kivide-kändude vahele lõplikult kinni. Sobib hästi kasutamiseks koos elektrilise Stronger ankruseadmega. Sobiv kasutamiseks 4.5 - 5.5 m paatidega.
SKU: 10576
100,00 €
Ankruseade STRONGER Steel Hands 10 sobib kasutamiseks nii täispuhutavatel kummi- ja PVC-paatidel (koos vastava kinnitusega) kui kuni 4.6 m plastik- ja alumiiniumpaatidel ja suudab opereerida kuni 10 kg ankruga. Komplektis on 30m ankruköit (3.5mm). Mugav kasutada ka paadi kinnitamisel sadamas kahe poi vahele.
SKU: 10834
210,00 €
Kettakujuline liigendiga 6.8 kg ankur. Hoiab tänu liigendile eriti hästi paati ka pehmemas põhjas ja ei jää võrreldes käppankruga nii naljalt kivide-kändude vahele lõplikult kinni. Sobib hästi kasutamiseks koos elektrilise Stronger ankruseadmega. Sobiv kasutamiseks kuni 5 m paatidega.
SKU: 11070
70,00 €
Elektriankruseade STRONGER Steel Hands 35 S PRO on võimsam, 130W mootoriga seade. Sobib kasutamiseks nii täispuhutavatel kummi- ja PVC-paatidel (koos vastava kinnitusega) kui kuni 7 m plastik- ja alumiiniumpaatidel ja suudab opereerida kuni 15 kg ankruga. S tähendab seda, et seade on roostevaba relsi ja pooliga ja sobib kasutamiseks ka soolases merevees. Komplektis 40 m ankruköit (4mm). Töötab 12 V käivitus- või kestvusaku pealt.
SKU: 12062
590,00 €
Roostevabast terasest kinnituskomplekt elektrilise ankruseadme STRONGER kinnitamiseks täispuhutavatele kummi- ja PVC-paatidele.
SKU: 12133
130,00 €