Kajaloodijala RAM® kinnitus Solixi 10" ja 12 "ekraanidele 2,25" kuuliga RAM-D-202U-25
Артикул: 11535
Бренд:
Цена:
Кол-во: - +
RAM kinnitusplaat RAM-D-202U-25 on neljakandiline kinnitus, millel on 2,5" (D-mõõdus) kuulliigend ja see on disainitud täpselt sobima Humminbird Solix 10" ja 12" ekraanidele ja jalgadele. Selliste kinnituste turvaline kandevõime on ca 10 kg ja see sobib suurepäraselt Sinu kallihinnalisi ekraane turvaliselt hoidma.
Схожие продукты
Kajaloodi kinnitusots 1" kuuliga, mis sobib eelkõige Humminbird Helix 5" kajaloodide ja komboseadmete kinnitamiseks paati. Samuti saab kasutada muude elekroonikaseadmete kinnitamiseks. Seda tüüpi 1" kuulkinnitused on arvestatud kuni 2,5 kg turvalise kandevõime jaoks. 1" kinnitusi soovitame kasutada just 5" ekraanide puhul. Suuremate ja raskemate kajaloodide puhul võiks kasutada 1.5" või 2.5" kuuliga kinnitusi.
Артикул: 10716
Lihtme kinnitusots vöörimootori jala külge, mis kinnitub statsionaarselt. 1.5" kuuliga. Vali sobiva pikkusega jalg, mis kinnitub teise otsaga parda või reelingu külge, ja ongi olemas vajalik stabiliseeriv ühendus, et vöörimootor transpordil liialt ei hüpleks.
Borika pöörlev platvorm kajaloodi ja lisavarustuse jaoks. Mõõdud 100*100 mm.