Kajaloodianduri kinnituskomplekt HS-WS-SS Lowrance 83/200 kHz skimmer andurile
Цена:
65,00 €
Lihtne kinnituskomplekt koos kruvide ja seibidega Lowrance 83/200 andurite tarbeks. Loomulikult roostevaba.
Lihtne ahtriandur, mida näiteks Striucturescan 3D puhul on paadi alla vaatamiseks mõistlik lisada. Eriti kui tahad vertical jiggingut teha.
Схожие продукты
Äge külgedele vaatav andur. Saab kasutada Elite Ti ja HDS seeria kajaloodidel. Pilt on nagu postkaart, näed detailselt veealuseid objekte. Olgu selleks siis uppunud puu, paadivrakk, kivivare või midagi muud. Piltidel nii vanem ja tehnilisem kui uuem ja seksikam disain. Sisult ja omadustelt ikka sarnased. Komplektis ka vajalikud metallkinnitused paadi ahtripeegli külge kinnitamiseks.
Артикул: 10038
395,00 €
Külgedele ja alla vaatav andur. Saab kasutada Lowrance Hook2 Tripleshot ja Reveal Tripleshot kajaloodidel. Sellega näed hästi veealuseid objekte. Olgu selleks siis uppunud puu, paadivrakk, kivivare või midagi muud. Komplektis ka vajalikud kinnitused paadi ahtripeegli külge kinnitamiseks.
Артикул: 11460
235,00 €
Äge külgedele ja alla vaatav andur, mis 3D ploki abiga suudab toota 3-mõõtmelist vaadet. Saab kasutada vaid Lowrance HDS Carbon ja HDS Live seeria kajaloodidel. Näed detailselt veealuseid objekte, samuti on kalad eri värvidega veekihis eristatavad.
See andur ei suuda üksinda seda 3D pilti toota, vaid vajab lisaks ka 3D Structurescan plokki, kuhu ta ühendatakse. Ja kuna see 3D andur kasutab vaid 455/800 kHz sagedusi, siis on klassikalise sonaripildi saamiseks vajalik ka tavaline 200kHz andur lisaks soetada. Kajalood on suuteline ka nende pildid kokku miksima.
Komplektis on loomulikult ka vajalikud kinnitused paadi ahtripeegli külge kinnitamiseks.
See andur ei suuda üksinda seda 3D pilti toota, vaid vajab lisaks ka 3D Structurescan plokki, kuhu ta ühendatakse. Ja kuna see 3D andur kasutab vaid 455/800 kHz sagedusi, siis on klassikalise sonaripildi saamiseks vajalik ka tavaline 200kHz andur lisaks soetada. Kajalood on suuteline ka nende pildid kokku miksima.
Komplektis on loomulikult ka vajalikud kinnitused paadi ahtripeegli külge kinnitamiseks.
Артикул: 11472
600,00 €
Allavaatav andur, mis toodab nii sonari- kui downscan pilti. Saab kasutada Lowrance Hook2/Reveal Splitshot kajaloodidel. Sonarivaade näitab hästi kalu, Downscaniga näed hästi veealuseid objekte. Olgu selleks siis uppunud puu, paadivrakk, kivivare või midagi muud. Komplektis ka vajalikud kinnitused paadi ahtripeegli külge kinnitamiseks.
Артикул: 11496
145,00 €
See on Lowrance HDS, Elite, Mark, Hook seeria kajaloodide HDI toitejuhe punase pistikuga. Komplektis ka kaitsmepesa koos sulavkaitsmetega, mis on igal juhul mõistlik plussjuhtmele vahele panna.
Артикул: 10803
50,00 €