Solenoid/alternator BLUE SEA 12/24V ACR for switching batteries
Price:
140,00 €
Vajalik vidin, et Su elektrimootor ei tõmbaks bensumootori akut tühjaks, ja samal ajal saaks bensumootori generaatoriga pikema sõidu korral elektrimootori akusid ikkagi laadida
Similar products
Selle vidinaga saad pikendada elektrimootori käepidet, kui tahad juhtida ja toimetada mootorist veidi kaugemal.
SKU: 10099
35,00 €
Propeller MKP-7 sobib vanematele Endura (mitte C2) 42, 44, 46, 50 & 55 lbs mudelitele,
Traxxis ja Edge 40 lbs mudelitele, Powerdrive vanematele 50, 55, 65 lbs mudelitele ja veel mitmetele elektrimootoritele, mis pole Minn Kota toodetud. Komplektis on ka mutter, tihvt ja seib.
Traxxis ja Edge 40 lbs mudelitele, Powerdrive vanematele 50, 55, 65 lbs mudelitele ja veel mitmetele elektrimootoritele, mis pole Minn Kota toodetud. Komplektis on ka mutter, tihvt ja seib.
SKU: 11881
50,00 €
Väga vajalik vidin, nagu mootori mini-turvateenistus. Hoiab ära elektrimootori läbipõlemise, kui näiteks suure lainega mootori veest välja tõstab ja jälle tagasi laseb. Automaatkaitse selles mõttes mõnusam, et kui plõks käib, vajutad hoova näpuga sisse tagasi ja turvab jälle. Pannakse plussjuhtmele vahele ja on nii ehitatud, et ühe pilguga on näha, kui on kaitsme välja löönud. Süvistatav versioon.
SKU: 12086
106,00 €
Väga vajalik vidin, nagu mootori mini-turvateenistus. Hoiab ära elektrimootori läbipõlemise, kui näiteks suure lainega mootori veest välja tõstab ja jälle tagasi laseb. Automaatkaitse selles mõttes mõnusam, et kui plõks käib, vajutad hoova näpuga sisse tagasi ja turvab jälle. Pannakse plussjuhtmele vahele ja on nii ehitatud, et ühe pilguga on näha, kui on kaitsme välja löönud.
SKU: 12119
61,00 €