Categories

Kajaloodijala RAM® universaalne ühenduslüli, pikk variant, 1,5" kuuli pesadega ilma otsteta RAM-201U-D

SKU: 10718
Brand:
Price:
81,00 €
Qty.: - +
RAM kinnituse ühendusüli ilma otsteta, pikk variant. Mõeldud 1,5" kuuliga otstele. Selliste kinnituste turvaline kandevõime on ca 5 kg. Vastavalt kasutatavale seadmele vali meie pakutavast sobivad kajaloodi-, kaamera-, reelingu- ja muud kinnitusotsad selle jala juurde.
Similar products
Tõsine ja tugev RAM kajaloodijalg, lühike variant, ülemine ots ümara ja kruviga kinnitusega, mis sobib fotoaparaadi, videokaamera jms vastava pesaga seadme kinnitamiseks. 1,5" kuuliga kinnituste turvaline kandevõime on kuni 5 kg.
SKU: 10211
87,00 €
Tõeline trollingukunnide unistus - suurepärane, läbimõeldud ja tugev RAM Rod 2000 ridvahoidja 1.5" kuulliigendiga, mis sobib suurepäraselt nii lendõngerulli, haspelrulli kui multirulliga ritvade hoidmiseks. Ja seda kiirel liiklemisel, trollingul kui tonkatamisel-feederdamisel. Ridva asendi seadmisel pole piire - keera ots kasvõi vastu vett kui soovid, et lant sügavamale sukelduks või tuul nööri ei mõjutaks. Kadumamineku vältimiseks näiteks angerjapüügil saad kasutada fiksaatorit. Komplektis on ka kinnitusjalg tasapinnalisele alusele kinnitamiseks. Võimalik on soetada ka U-kujulised või haaratskinnitused ridvahoidjate paigaldamiseks reelingule. Eluaegse garantiiga, mugavalt kasutatav ridvahoidja, mida on väga lihtne maha võtta ja taas paigaldada.
SKU: 10612
92,00 €
Massiivne ja tugev kajaloodi kinnitusots 1.5" kuuliga, mis sobib eelkõige suurematele (nt 7"-10") kajaloodidele. 1.5" kuulkinnitused on arvestatud kuni 5 kg turvalise kandevõime jaoks. Väiksematel 4" - 5" kajaloodidel võiks kasutada 1" kuuliga kinnitusi, suurematel 12" ja 16" ekraane on mõistlik kinnitada 2.25" kuulidega jalale.
SKU: 11541
50,00 €
PVC-paadile liimitav Borika universaalne kinnitus. Suurem ja tugevam variant 140x140 mm.
SKU: 11781
20,00 €