Categories

Kajaloodijala RAM® kiirkinnitusots alumiiniumrelsile 1,5" kuuliga RAP-383U

SKU: 10720
Brand:
Price:
40,00 €
Qty.: - +
RAM kiirkinnituse alumine ots, mis mõeldud kinnitamiseks alumiiniumrelsi külge (kayak sliding track rails), mida kasutatakse palju kajakkidel, ja mida alumiiniumpaaditootjad kasutavad järjest rohkem oma paatide parrastel. Lihtne kinnitada ja eemaldada 5 sekundiga. Kinnitusel on 1,5" kuulliigend, mille külge sobib mistahes sama mõõduga RAM kinnitus - olgu selleks kajaloodijalg, ridvahoidja, kaamerajalg, söödaalus või miskit muud vajalikku. Selliste kinnituste turvaline kandevõime on ca 5 kg. Vastavalt kasutatavale seadmele vali meie pakutavast sobiv 1,5" kuuliga liigendile mõeldud jalg kajaloodile, kaamerale, GPS-le või muule seadmele.
Similar products
Reelingukinnituse ots kajaloodi RAM kinnitusjalale. 1" kuul ja 2 varianti U-kinnitusi, mida saab varieerida vastavalt reelingu jämedusele.
SKU: 10125
30,00 €
Reelingukinnituse ots kajaloodi RAM kinnitusjalale. 1.5" kuul ja 2 varianti U-kinnitusi, mida saab varieerida vastavalt reelingu jämedusele.
SKU: 10096
40,00 €
Korralik ja turvaline RAM hoidik Sinu hinnalisele nutitelefonile. Tegemist pole mingi plastist nikatsiga, vaid korraliku valualumiiniumist oksüdeeritud ja kummeeritud tükiga. Ühes otsas klambriga iminapp, millega saab hoidiku kinnitada klaasile või muule siledale pinnale. 1" kuulliigenditega kinnitusjalg on tugev ja turvaline. Nutikas muudetava vahega hoidik võimaldab seda kasutada erinevates mõõtudes telefonide, väiksemate tahvlite või käsi-GPS-de hoidmiseks. Sobib suurepäraselt nii paati kui ka autosse.
SKU: 10226
97,00 €
Korralik ja turvaline RAM hoidik Sinu 9" - 10" tahvelarvutile. Tegemist pole mingi plastist nikatsiga, vaid korraliku ja tugeva, metallist oksüdeeritud ja kummeeritud tükiga. Kasutatav näiteks koos 1" kuulliigenditega kinnitusjalaga. Muudetava vahega hoidik võimaldab seda kasutada eri suuruses tahvlite või ekraanide hoidmiseks. Sobib suurepäraselt nii paati kui ka autosse.
SKU: 11543
150,00 €