Категории

Закрепление собачее GOPRO Fetch

Артикул: 11030
Бренд: GoPro
Цена:
44,90 €
Кол-во: - +
Talleta videoid ja koerustükke läbi oma neljajalgse sõbra vaatevinkli.
Kinnita oma GoPro kaamera neljajalgse sõbra külge ning talleta videoid läbi tema vaatevinkli. Rakmetel on kaks kinnituspunkti - üks rinnal, et salvestada kõik need nuuskimised, kaevamised* ning käpa andmised. Teine kinnitus asub turjal, et püüda videolindile jooksmised, hüppamised, kontide toomised jms. Rakmed on tehtud pestavast veesõbralikust materjalist - ära muretse** selle pärast, et koer mudas püherdab või ujumas käib. Pehme konstruktsioon on loodud nii, et koeral oleks võimalikult mugav. Täielikult seadistatavad rakmed, sobivad koertele*** vahemikus 7 - 54 kg. Rinnakinnitus on eemaldatav väiksemate*** koertega kasutamisel. Talleta videoid läbi neljajalgse sõbra vaatevinkli. Kaks kinnituskohta: rinnal ja turjal. Sobib kasutamiseks koertega vahemikus 7 - 54 kg. Pehmendustega - ei häiri neljajalgset sõpra. Pestav, veesõbralik materjal - peab vastu ujumisele, mudas püherdamisele jms. Kiirkinnitus teeb kaamera kinnitamise/eemaldamise kiireks ja mugavaks. Komplektis turvarihm. * Ettevaatust koera naabri aeda laskmisel - lillepeenra üleskaevamisel on tõestusmaterjal käepärast. ** Ainult kinnitusrihm on masinpestav, mitte panna koera või GoPro kaamerat pesumasinasse! *** Ei sobi kasutamiseks kassidega - kassidel on ebamugav magada, kui kaamera kõhu alla kinnitatud.
Схожие продукты
Mõnus kaitsevümbris kaamerale, kui Sa seda just veekindlas ümbrises ei hoia. Koos objektiivikattega.
Артикул: 10135
4,90 €
Mugav kaamerakinnitus, mida saab kasutada püstolikujulise kaamerakäepidemena. Samas ka nutikalt disainitud, mis võimaldab seda vajadusel kasutada kolmjalana.
Артикул: 10141
9,90 €
Korralik ja turvaline RAM kinnitusjalg 1" kuulliigendiga Sinu seikluskaamerale. Disainitud sobima GoPro tüüpi kinnitusega seikluskaameratele (GoPro, Eken, SjCam ja paljud teised). Tegemist on korraliku ja tugeva tükiga, millega saad oma seadme turvaliselt jalg- või mootorratta, ATV, lumesaani, auto armatuurlaua või paadi külge kinnitada täpselt sulle sobivas asendis. Alumisse otsa saab soovi korral soetada ka näiteks reelingukinnituse. Pildil olev kaamera ei kuulu komplekti.
Артикул: 10609
49,00 €
Kaugjuhtimispult GoPro seikluskaamerale. Kuni 180-meetri suurune tööraadius. Võimaldab juhtida kuni 50 kaamerat korraga. Sisseehitatud LCD ekraan näitab kaamera staatust. Veekindel kuni 10 meetri sügavuseni.
Артикул: 11045
99,90 €
Kinnita GoPro kaamera ventilatsiooniavadega kiivri külge.
Артикул: 11055
24,90 €