Удлинитель румпелья MINN KOTA MKA-43 телескопический, для моделей ручного управления
Цена:
50,00 €
Selle vidinaga saad pea meetri jagu pikendada elektrimootori käepidet, kui tahad juhtida ja toimetada mootorist veidi kaugemal.
Схожие продукты
Jälle üks selline abiks vidin, mida saab MotorGuide Xi5 vöörimootoritele juurde osta. Mageveekomplektides on see reeglina olemas, soolase vee omadele (valget värvi mootorid) tulebki siis juurde osta. On väga mugav juhtida või GPS-ankurdada paati varbavajutusega, hoides käed samal ajal kalapüügi jaoks vabad. Suhteb kõigi Xi5 mootoritega loomulikult täiesti (juhtme)vabalt.
Артикул: 10108
225,00 €
Sõukruvi MKP-37 Power Prop sobib järgmistele elektrimootoritele: Endura C2 50 & 55 lbs mudelitele.
Артикул: 10984
50,00 €
Tagavara tiivik MKP-2 PROP POWER sobib 31/4" (83mm) läbimõõduga mootoritele. Ehk siis see propeller sobib Minn Kota Endura C2 30, 40 & 45 lbs mudelitele, vanematele Endura (mitte C2) 30, 36, 38, 40 & 45 lbs mudelitele,
Traxxis ja Edge 45 lbs mudelitele, Powerdrive V2 45 lbs mudelitele ja veel mitmetele väiksematele elektrimootoritele, mis pole Minn Kota toodetud. Komplektis on ka mutter, tihvt ja seib.
Traxxis ja Edge 45 lbs mudelitele, Powerdrive V2 45 lbs mudelitele ja veel mitmetele väiksematele elektrimootoritele, mis pole Minn Kota toodetud. Komplektis on ka mutter, tihvt ja seib.
Артикул: 11544
30,00 €
Selle vidinaga saad 45 cm pikendada elektrimootori käepidet, kui tahad juhtida ja toimetada mootorist veidi kaugemal.
Артикул: 11866
45,00 €