Reelingukinnitusots RAM® U-kujulise klambri ja 1,5" kuuliga kajaloodile/mootorile RAM-231ZU
Price:
30,00 €
Reelingukinnituse ots kajaloodi RAM kinnitusjalale. 1.5" kuul ja roostevaba U-kinnitus koos lukustuvate mutritega, mida saab koos adapteriga sobitada vastavalt reelingu või toru jämedusele. Sobilik 18-25mm diameetriga reelingu või toru külge kinnitamiseks.
Similar products
Tõeline trollingukunnide unistus - suurepärane, läbimõeldud ja tugev RAM Rod 2000 ridvahoidja 1.5" kuulliigendiga, mis sobib suurepäraselt nii lendõngerulli, haspelrulli kui multirulliga ritvade hoidmiseks. Ja seda kiirel liiklemisel, trollingul kui tonkatamisel-feederdamisel. Ridva asendi seadmisel pole piire - keera ots kasvõi vastu vett kui soovid, et lant sügavamale sukelduks või tuul nööri ei mõjutaks. Kadumamineku vältimiseks näiteks angerjapüügil saad kasutada fiksaatorit. Komplektis on ka kinnitusjalg tasapinnalisele alusele kinnitamiseks. Võimalik on soetada ka U-kujulised või haaratskinnitused ridvahoidjate paigaldamiseks reelingule. Eluaegse garantiiga, mugavalt kasutatav ridvahoidja, mida on väga lihtne maha võtta ja taas paigaldada.
SKU: 10612
92,00 €
Kajaloodi kinnitusots 1" kuuliga, mis sobib Humminbirdi 100, 300, 500 ja 700, Matrix kajaloodidele. Samuti Lowrance Elite/Hook 5 ja mõnedele Raymarine ja Garmini kajaloodide ja komboseadmete kinnitamiseks paati, mootorsaanile või mujale. Saab loomulikult kasutada ka muude elekroonikaseadmete kinnitamiseks. Seda tüüpi 1" kuulkinnitused on arvestatud kuni 2,5 kg turvalise kandevõime jaoks. 1" kinnitusi soovitame kasutada just 5" ekraanide puhul. Suuremate ja raskemate kajaloodide puhul võiks kasutada 1.5" või 2.5" kuuliga kinnitusi.
SKU: 10715
40,00 €
Kajaloodi kinnitusots 1" kuuliga, mis sobib eelkõige Humminbird Helix 5" kajaloodide ja komboseadmete kinnitamiseks paati. Samuti saab kasutada muude elekroonikaseadmete kinnitamiseks. Seda tüüpi 1" kuulkinnitused on arvestatud kuni 2,5 kg turvalise kandevõime jaoks. 1" kinnitusi soovitame kasutada just 5" ekraanide puhul. Suuremate ja raskemate kajaloodide puhul võiks kasutada 1.5" või 2.5" kuuliga kinnitusi.
SKU: 10716
30,00 €
Massiivne ja tugev kajaloodi kinnitusots 1.5" kuuliga, mis sobib eelkõige suurematele (nt 7"-10") kajaloodidele. 1.5" kuulkinnitused on arvestatud kuni 5 kg turvalise kandevõime jaoks. Väiksematel 4" - 5" kajaloodidel võiks kasutada 1" kuuliga kinnitusi, suurematel 12" ja 16" ekraane on mõistlik kinnitada 2.25" kuulidega jalale.
SKU: 11541
50,00 €
Universaalne Borika kinnitus pardale kinnitamiseks. Sobib pardale/profiilile 20-40 mm.
SKU: 11782
46,00 €