Droon DJI Mavic 2 Zoom

SKU: 11024
Brand: DJI
Price:
1249,90 €
Qty.: - +
Mavic 2 Zoom droonilt leiab 1/2,3-tollise ja 12-megapikslise sensoriga kaamera, millel on 2× optiline suum (24 – 48 mm). Filmides FullHD lahutusvõimega, suureneb suum neljakordseks.

VideoToo vaataja lähemale
DJI Mavic 2 Zoom kitsama vaateväljaga 48mm objektiiv toob vaataja lähemale ja kompresserib tausta, mis aitab omakorda luua filmilikke kaadreid.

Salvesta kaadreid turvalisest kaugusest
Salvestades FullHD lahutusvõimega saab kasutada kuni 4× suumi ilma kvaliteeti kaotamata. See võimaldab hoida turvalist vahemaad hoonetest, sõidukitest, inimestest või loomadest.

Kiire ja täpne teravustamine
Hübriidne faasi- ja kontrastituvastusega autofookus tagab täpsema ja kiirema teravustamise, mis on kuni 40% kiirem kui varem. Samuti on parandatud autofookuse jälgimise kiirust ja täpsust.

Suumi lennates
Dolly Zoom on uus automaatne lennurežiim, mis toob kuulsa filmiefekti otse Sinu drooni. Režiim kombineerib drooni liikumise ja suumi, mis paneb perspektiivi dünaamiliselt muutuma.

48-megapikslised fotod
DJI Mavic 2 Zoom droonilt leiab täiesti uue režiimi, Super Resolution. Super Resolution salvestab 24mm vaatenurgaga foto, mis on kokku pandud üheksast 48mm fookuskaugusega asendis tehtud fotost. Tulemuseks on suur, 48-megapiksline foto.

Hyperlapse ehk liikuv intervallvõte
Jäta hüvasti keeruka ja aeganõudva järeltöötlusega. Tänu sisseehitatud Hyperlapse režiimile salvestab uus Mavic 2 need automaatselt. Salvesta lennutrajektoor ja kasuta seda kuna iganes soovid, et jäädvustada veelgi lummavamaid kaadreid. Samuti on võimalus salvestada JPEG ja RAW failid mälukaardile ja töödelda neid hiljem käsitsi.

Täiustatud HRD fotod
Mavic 2 kaamera võimaldab jäädvustada uue põlvkonna HDR fotosid, mis on varikujutiste vabad ja veelgi suurema dünaamilise ulatusega (kuni 14 stoppi).

HyperLight režiim
Uus HyperLight režiim on mõeldud kasutamiseks hämarates oludes. See vähendab pildil olevat müra ja suurendab detailsust.

H.265 koodek parema pildikvaliteedi jaoks
Videod, mis on salvestatud H.265/HEVC koodekis säilitavad 50% rohkem infot. See tähendab kõrgemat kvaliteeti ja paremaid detaile.

Takistuste tuvastamine kõigis suundades
Esimest korda DJI ajaloos on droon varustatud takistuste vältimise süsteemiga, mis näeb igas suunas. See tagab veelgi turvalisema lennu ja suurema vabaduse kaadrite jäädvustamisel.

ActiveTrack 2.0
Varasemalt tugines ActiveTrack peamiselt 2D piltide põhjal, mis tulid drooni peamisest kaamerast. ActiveTrack 2.0 kasutab aga lisaks peamisele kaamerale drooni eesmisi sensoreid, et luua kolmemõõtmeline kaart ümbritsevast, mis tagab kindlama ning täpsema subjekti jälgimise. Uus tarkvara suudab ennustada subjekti trajektoori. Kui subjekt peaks korraks vaateväljast kaduma (mõne takistuse taha), suudab droon ennustada subjekti liikumist senise trajektoori põhjal ning taastada aktiivse jälgimise kohe, kui filmitav taas välja ilmub. Avatud ja takistuste vabas keskonnas suudab Mavic 2 droon subjekti jälgida kuni kiiruseni 72 km/h.
Similar products
Kompaktne kuid võimekas DJI Mavic Air droon on ideaalne kaaslane Sinu seiklustel. Koos lihtsasti kasutatava DJI Fly rakendusega on drooni lennutamine mugavam kui varem.
SKU: 11022
399,90 €
Koostöös Hasselbladiga on DJI Mavic 2 Pro droonile arendatud täiesti uus Haaselblad L1D-20c kaamera. Sellel kaameral on integreeritud ainulaadne Haaselbladi värviteadus, mis võimaldab kasutajatel jäädvustada kauneid 20-megapiksliseid pilte suurepäraste värvidega.
SKU: 11025
1499,90 €