Bag LOWRANCE for Elite Ti/Ti2/Elite FS/HDS Carbon/HDS Live fishfinders with black 9-pin connector ice transducer, 7Ah battery and charger

SKU: 11103
Brand:
Price:
299,00 €
Qty.: - +
Mobiilne (jääpüügi) komplekt Elite Ti/Elite Ti2/HDS Carbon/HDS Live kuni 7" ekraaniga kajaloodidele. Komplektis kott, muudetava kõrgusega alus, aku (12V ja 7Ah), laadija, jääaugu andur 9-pin musta pistikuga ja paar landikarpi. NB! See komplekt ei sisalda piltidel olevat kajaloodiekraani!!! Komplekt on mugavalt portatiivne ja selle abil saad oma varem soetatud 5- või 7-tollise ekraaniga kajaloodi ka talvel mõnusalt kasutusele võtta. Kui ei taha oma kajaloodi jalga või U-kinnitust paadi küljest ära võtta, siis saad sellegi meilt juurde osta. Sama kehtib toitejuhtme kohta. Seda kotti tasub omada, kui kasutad erinevaid paate või käid kalal nii suvel kui talvel. NB! Selle komplekti jääpüügiandur ei sobi sinise pistikuga vanemate Elite/Hook või musta peene pistikuga Hook2/Reveal seeria kajaloodidele. Nende jaoks vaata meie tootevalikust teine sobiva talianduri ja toitejuhtmega kott, mis on samuti meie tootevalikus olemas.

Video



Similar products
Mitmesageduslik CHIRP-kajaloodide ahtriandur, mis on pea kõigil CHIRP kajaloodidel (Elite, Hook, Elite Ti ja HDS) standardkomplektis. Kui juhtud oma kajaloodi andurist mõne ujuva palgi või veepinna all peituva kivi abil jagu saama, siis siit saad uue osta. Samuti juhul, kui kasutad sama kajaloodi mitmel eri paadil, tasub igae paadile andur statsionaarselt külge panna. Kajaloodi ekraani võtad ju nagunii paadist kaasa.
SKU: 10037
169,00 €
Seda ekraanikaitset on Sul vaja ekraani katmiseks sel ajal, kui Sa kajaloodi ei kasuta. Vihma eest pole ekraani vaja kaitsta, sest see on veekindel. Elite Ti ja HDS seeriatel on ekraanikaitse komplektis, aga Hook ja Hook2 seeriatel tuleb see soovi korral juurde osta.
SKU: 10774
27,00 €
Allavaatav andur, mis toodab nii sonari- kui downscan pilti. Saab kasutada Lowrance Hook2 Splitshot kajaloodidel. Sonarivaade näitab hästi kalu, Downscaniga näed hästi veealuseid objekte. Olgu selleks siis uppunud puu, paadivrakk, kivivare või midagi muud. Komplektis ka vajalikud kinnitused paadi ahtripeegli külge kinnitamiseks.
SKU: 11496
139,00 €
Lowrance jääpüügiks mõeldud kokkuvolditav teleskoop-andurikinnitus, mis tehtud metallist. Mõeldud suunatavate Active Targeti ja Active Target 2 andurite jaoks, aga sobib väga hästi ka Garmini Livescopele, mille analoogne kinnitus on plastikust.
Tasub lihtsalt meeles pidada, et kui Active Targeti anduriga kalale lähed, siis anduri jää alla saamiseks peab Su jääauk olema 180mm (õhema jääga) ja 200mm, kui jää on paks. Vastava mõõduga jääpuurid on meil tootevalikus olemas.
SKU: 12335
215,00 €