Action camera GOPRO MAX

SKU: 11036
Brand: GoPro
Price:
529,00 €
Qty.: - +
Sfäärilised 360° vaatega videod ja fotod. Vastupidav ning veekindel kuni 5 meetrit lisakorpuseta. Profitasemel 5.6K 30p ning 2x aegluubis videosalvestus. Võimekas HyperSmooth video stabilisatsioon. Ühildub enamike GoPro kinnitustega.

VideoKlassikalised HERO-stiilis funktsioonid. Sfääriline pilt. Vankumatu stabilisatsioon. Siit tuleb GoPro MAX - kõige loovam GoPro üldse! Salvesta traditsioonilisi GoPro videoid ja pilte või jäädvusta 360° materjalina kõike enda ümber. Pildista panoraam fotosid lihtsalt nupule vajutusega. Vali erinevate digitaalsete läätsede vahel, et filmida just nii nagu Sina seda ette kujutasid. Kuus mikrofoni annavad Sulle ülima 360° audio elamuse, mida kunagi oleme suutnud pakkuda. Traditsiooniline GoPro + 360°. Ole loominguliselt vaba - GoPro MAX pakub Sulle tavalise HERO kaamera video ja fotode võimaluse ning avab ka mitmekülgse 360° maailma. MAX Hypersmooth. GoPro Max annab Sulle seninägematu stabilisatsiooni kasutades kogu 180° laiust vaadet ülima stabilisatsiooni jaoks. Horisont Sirgeks. Tavaline HERO režiim pakub automaatset horisondi loodi panekut, mis jätab ülisujuva ja kinoliku ilme isegi kui oled külg ees, saltot tegemas või jooksmas oma lastele järgi. Ülim 360° audio. Kuus mikrofoni salvestavad elutruud 360° heli ja annavad parima stereo, mis kunagi ühestki GoPro’st on saadud. Suunatud Audio. Suunatud audio laseb Sul HERO režiimis valida, mis suunast heli tahad, olenemata kumba läätse kasutad. Ideaalne näiteks vlogimiseks. Parim vaatenurk. HERO režiimis saad valida nelja erineva läätse vahel - Narrow, Linear, Wide või MAX SuperView (kitsas, tavaline, lai ja MAX superlai). Vimane on kõige laiem vaateväli, mida GoPro kunagi on pakkunud. MAX TimeWarp. Salvesta ülistabiilset timelapse videot liikudes läbi tegevuse. HERO režiimis muudab TimeWarp automaatselt video kiirust vastavalt Sinu liikumisele, valgusele ja stseenile. Saad olulistes kohtades lülitada tavavideole ning seejärel uuesti kiire TimeWarp’ga edasi liikuda. Otseülekanne FullHD kvaliteedis. Jaga otse. Edasta otse ülisujuvat Max Hypersmooth pilti oma tegevusest sotsiaalmeedias läbi GoPro rakenduse ning salvesta samal ajal materjal oma mälukaardile. Häälkäsklused. Juhi oma kaamerat hääle abil - 13 käsku nagu “GoPro, take a photo”. Isegi kui kaamera on välja lülitatud, saad öelda “GoPro, turn on”. MAX oskab inglise, hiina, prantsuse, saksa, itaalia, jaapani, korea, portugali, vene, hispaania ja rootsi keelt.
Similar products
Kompaktse korpuse ning integreeritud ekraaniga GoPro. Vastupidav ning veekindel kuni 10 meetrit lisakorpuseta. Võimekas HyperSmooth video stabilisatsioon. Profitasemel 4K UHD 60p ning FullHD 240p videosalvestus 12-megapikslised fotod kuni 30 kaadrit sekundis sarivõttega.
SKU: 11033
349,00 €
Kompaktse korpuse ning vahetatavate moodulitega GoPro. Vastupidav ning veekindel kuni 10 meetrit lisakorpuseta. Võimekas HyperSmooth 2.0 video stabilisatsioon. Profitasemel 4K UHD 60p ning FullHD 240p videosalvestus. 12-megapikslised fotod kuni 30 kaadrit sekundis sarivõttega.
SKU: 11035
429,00 €