Dog harness GOPRO Fetch)

SKU: 11030
Brand: GoPro
Price: 44,90 €
40,41 €
Qty.: - +
Talleta videoid ja koerustükke läbi oma neljajalgse sõbra vaatevinkli.
Kinnita oma GoPro kaamera neljajalgse sõbra külge ning talleta videoid läbi tema vaatevinkli. Rakmetel on kaks kinnituspunkti - üks rinnal, et salvestada kõik need nuuskimised, kaevamised* ning käpa andmised. Teine kinnitus asub turjal, et püüda videolindile jooksmised, hüppamised, kontide toomised jms. Rakmed on tehtud pestavast veesõbralikust materjalist - ära muretse** selle pärast, et koer mudas püherdab või ujumas käib. Pehme konstruktsioon on loodud nii, et koeral oleks võimalikult mugav. Täielikult seadistatavad rakmed, sobivad koertele*** vahemikus 7 - 54 kg. Rinnakinnitus on eemaldatav väiksemate*** koertega kasutamisel. Talleta videoid läbi neljajalgse sõbra vaatevinkli. Kaks kinnituskohta: rinnal ja turjal. Sobib kasutamiseks koertega vahemikus 7 - 54 kg. Pehmendustega - ei häiri neljajalgset sõpra. Pestav, veesõbralik materjal - peab vastu ujumisele, mudas püherdamisele jms. Kiirkinnitus teeb kaamera kinnitamise/eemaldamise kiireks ja mugavaks. Komplektis turvarihm. * Ettevaatust koera naabri aeda laskmisel - lillepeenra üleskaevamisel on tõestusmaterjal käepärast. ** Ainult kinnitusrihm on masinpestav, mitte panna koera või GoPro kaamerat pesumasinasse! *** Ei sobi kasutamiseks kassidega - kassidel on ebamugav magada, kui kaamera kõhu alla kinnitatud.
Similar products
Kui Sul on GoPro tüüpi seikluskaamera või mõni täpne analoog ja Sa tahaksid selle kinnitamiseks paadi, auto, kajaki, mootor- või jalgratta (või mille iganes) külge kinnitamiseks kasutada turvalist RAM 1" kuulidega jalga, siis siit saad sellele tugeva ja 1" kuuliga otsa, mis täpselt kaamera külge käib. Nii on su kaamera kogu retke vältel turvaliselt kinnitatud ja igas vajalikus suunas lihtsasti pööratav.
SKU: 10127
22,50 € (10%)
25,00 €
Mõnus kaitsevümbris kaamerale, kui Sa seda just veekindlas ümbrises ei hoia. Koos objektiivikattega.
SKU: 10135
4,41 € (10%)
4,90 €
Seda kinnitust saab edukalt kasutada kaamera kinnitamiseks rattaraami, reelingu, toru vms ümara asja külge. Oranzh plastik, kinnituskohad kummeeritud paremaks püsimiseks. Kinnitatud kaamerat on võimalik pöörata 360 kraadi igas suunas.
SKU: 10137
13,41 € (10%)
14,90 €
Pearihm kaamerakinnitusega, millel ka nahast pehmendusega lõuaalune rihm, eriti hoogsa spordi ja liikumise jaoks.
SKU: 10149
8,91 € (10%)
9,90 €
Põhjalik komplekt GoPro kinnitusi. Komplektis erinevad klambrid, kinnitused, kruvid. Sobib kõigile GoPro seikluskaameratele.
SKU: 11057
26,91 € (10%)
29,90 €